Pupzzle

9 hlasov Hra s ocenením .91%

Ovládanie hry - Pupzzle

Popis hry - Pupzzle

Pupzzle Drobná logická hračka , ktorá sa hodí skôr pre tie menšie mysliteľa, to je Pupzzle. Pomôžte malému šteniatku s jednoduchými úlohami, ktoré ho stretli. Uvidíte, že niektoré úlohy prekvapí svojou nápaditosťou aj vás. Pracov hrou vás sprevádza malé šteniatko s čiapkou, ktorú pre neho na začiatku hry môžete vybrať. S týmto roztomilým hrdinom postupujete od levelu k levelu. V každom na vás čaká drobná hračka, ktorú treba vyriešiť.

25. najlepšia hra

Pre uloženie výsledku sa hra musí dohrať až do konca.

Čo si myslíte o tejto hre?

Podobné hry

Komentáre

MatejB.VIP(Tristman99)

Ahoj Palir :)
No, ten je ťažší :) Najprv kufor č. 301 odvezieš na tretie poschodie a vyložíš ho pred izbou 301. Podobne budeš postupovať aj s ostatnými kuframi. Keď ich všetky dopravíš na správne miesto, na recepcii Ťa čaká odmena a postup do ďalšieho kola :)

+ +0 -
MatejB.

MatejB.VIP(Tristman99)

Na strelnici musíš postrieľať všetky červené terče. Keď ti dôjde munícia, klikni na škatuľku s nábojmi. Ak omylom trafíš modrý terč a strelnica sa zavrie, zober si z vrecka ďalšiu mincu a začni odznova.

+ +0 -
MatejB.

MatejB.VIP(Tristman99)

Ahoj christeen :) Najprv zodvihni kameň, potom spod neho vyber červíka a daj ho na háčik ako návnadu. Zo stromu odlom palicu v tvare praku a zapichni ju do zeme (tam, kde bol predtým kameň). Potom zober udicu, nasaď ju na vytvorený "držiak" a chyť rybu.

+ +1 -
MatejB.

barča

je to naozaj dobrá hra ale nie pre mňa skôr pre môjho brata.

+ +3 -

Nový komentár

Pridávanie komentárov je povolené len prihláseným užívateľom. Zaregistruj sa a pridaj sem svoj ​​komentár.