MMO

Top Eleven

Všetci fanúšikovia futbalu, je to tu! Predstavujeme vám vynikajúcu online manažérsky simulátor. Hra získala obrovský úspech vo Francúzsku, Izraeli, Taliansku, Veľkej Británii a vo viac ako 70 ďalších krajinách na Zemi!… (viac)

Hrať
Hra - Top Eleven
Video sa načíta

Shards of War

Máme tu skvelú hru zo žánru MOBA, čo je druh hier ako je DOTA. Vyberiete si bojovníka, s ktorým následne nastúpite do arény, kde bojujete proti nepriateľovi a snažíte sa dobiť jeho území. V Shards of War sa dej odohráva… (viac)

Hrať
Hra - Shards of War
Video sa načíta

Forge of Empires SK

Máme tu ďalší budovateľskú kôstku, ktorá Vás vtiahne do dávnej histórie, kde nebol internet či televízia. Opäť budete mať možnosť si vystavať vlastnú ríšu, armádu alebo čisto priemyselnú civilizáciu. Vaším hlavným… (viac)

Hrať
Hra - Forge of Empires SK
Video sa načíta

Ikariam

Poďte si zahrať pohodovú a naozaj pekne graficky spracovanú on-line prohlížečovou hru, ktorá vás zavedie do fiktívneho antického sveta plného slnka, azúrovo modrého mora, krásnych pláží, vína a úrodných polí. Späť do… (viac)

Hrať
Hra - Ikariam
Video sa načíta

Astro Lords

Dobite vesmír a založte v ňom nový život! Astro Lords je parádna stratégia, v ktorej budete kolonizovať asteroidy vo vesmíre. Na asteroide si vždy postavíte základňu, vďaka ktorej môžete stavať ďalšie budovy. Budov je na… (viac)

Hrať
Hra - Astro Lords
Video sa načíta

Elsword

Fantasy roll-play hra, ktorá vás vtiahne do farebného sveta anime. V hre máte na výber 9 rôznych postáv, z ktorých jedna je samotná Elsword. Každá postava sa potom môže vydať jedným z troch povolaní. Hra má veľmi… (viac)

Hrať
Hra - Elsword
Video sa načíta

Goalunited 2013

Výborná hra pre všetkých futbalistov a ich manažérov! Zoznámte sa s novou prohlížečové hrou GoalUnited 2013, ktorá Vám prináša veľmi dobre prepracovaného futbalového manažéra.Čo vám teda hra ponúkne? Najprv, je veľmi… (viac)

Hrať
Hra - Goalunited 2013
Video sa načíta

The Settlers Online

Internet ponúka veľa zábavy a jednou z nich sú aj online prohlížečové hry. Jednou takou online Parbat je aj skvelá hra The Settlers online. V ďalších riadkoch si ľahko priblížime o čom táto prehliadačová hra je. Ak však… (viac)

Hrať
Hra - The Settlers Online
Video sa načíta