MMO

Black Gold

Je nová fantasy MMORPG hra od štúdia Snail Games! Ponorte sa do úchvatného sveta, kde vládnu dve frakcie, ktoré sú vo vzájomnej vojne o zdroje. Jedna z nich (Isenhorst) je založená na technológiách a ťažkej technike,… (viac)

Hrať
Hra - Black Gold
Video sa načíta

Petra's Planet

Fínske vývojárske štúdio vydalo novú hru dobrodružnú hru pre deti Petra 's Planet! Je to náučná hra, ktorá vo svojom virtuálnom prostredí podnecuje detskú zvedavosť a povzbudzuje k objavovaniu ostatných kultúr počas… (viac)

Hrať
Hra - Petra's Planet
Video sa načíta

Na ryby

Pre všetky vášnivé rybárov, máme tu pre vás skvelú hru, ktorá vás určite zabaví na veľmi dlho. Staňte sa profesionálnym rybárom v tejto online príspevky hre, v ktorej sa stačí iba registrovať a môžete okamžite začať… (viac)

Hrať
Hra - Na ryby
Video sa načíta

Garbage Garage

Garbage Garage je prehliadačová hra úplne zadarmo, ktorá vás môže zaujať. Pre tých, čo poznajú reláciu týchto troch nemeckých borcov tak určite budú vedieť, o čo ide. Stačí sa len zaregistrovať a môžete rovno začať… (viac)

Hrať
Hra - Garbage Garage
Video sa načíta

RavenMarch

Kaba vyvrhla novú strategickú hru, ktorú si môžete zahrať aj vy vo svojom prehliadači! Ravenmarch: Empire in Flames je strategická fantasy prehliadačová hra, ktorá sa odohráva v stredovekom fiktívnom svete. Staňte sa… (viac)

Hrať
Hra - RavenMarch
Video sa načíta

Tera Online

Pripravte sa na neuveriteľné dobrodružstvo v hre TERA! Tera je akčná fantasy MMRPG, s úžasnou grafikou as výbornou ovládateľnosťou postavy v boji. Pripojte sa do sveta, kde vládne temnota. Vy ako hráč budete bojovať… (viac)

Hrať
Hra - Tera Online
Video sa načíta

Tanki Online

Máme tu skvelú MMO tankovú pařba. Hra je určená pre všetkých milovníkov tankových bitiek. Je veľmi podobná hre World of Tanks, ale ľahko zjednodušená. Má menej náročnejšie grafiku, a prvky na ovládanie. Môžete si ju teda… (viac)

Hrať
Hra - Tanki Online
Video sa načíta

Imperia Online

Imperia Online je strategická hra s ktorou sa prenesiete do stredoveku, do doby vojen a mocných impérií, z ktorých jedno z nich môže byť aj vaše. V hre je možné kolonizovať vybrané provincie, budovať armádu, stavať… (viac)

Hrať
Hra - Imperia Online
Video sa načíta