War Thunder

Moskovská spoločnosť Gaijin Entertainment (tvorcovia slávnych bojových simulátorov IL-2 Sturmovik: Birds Of Prey na Xbox 360 a PS 3, na PC Wings of Prey), minulý rok predstavili výborný MMO letecký simulátor War Thunder.

Gaijin Entertainment sú ostrieľaní chlapci, ktorí vedia ako robiť letecké simulátory. Hra je veľmi skvele prepracovaná a ponúkne vám hneď tri módy hrania. Arkádová bitka, ktorá je dobrá pre začiatočníkov, kde máte dva tímy o 16 hráčoch na každej strane lietadla inej národnosti. Poškodenie a fyzika je veľmi zjednodušená, rovnako ako manévrovateľnosť lietadla. Ide o to získať prevahu na zemi, málokedy sa stane, že sa postrieľa všetky lietadlá navzájom. Historické bitky sú pre skúsenejších hráčov, v ktorej už je oveľa reálnejšie fyzika, streľba, poškodenie a ovládateľnosť lietadla. Keď idete do strmhlavého letu, tak vám môže urvat aj krídla! Pri veľkom manévrovanie môže váš pilot omdlieť a hlavne môžete si zahrať historické bitky, ktoré sa naozaj odohrali ako bitka o Britániu, Stalingrad, El Alamein a ďalšie skvelé bitky druhej svetovej vojny. Posledný mód je, Full real, ktorý spĺňa všetky aspekty pre skvelý bojový simulátor. Pohľad je možný iba z kokpitu lietadla, lietanie je úplne realistické, preťaženie pri manévrovaní aj poškodenie lietadla a streľba je o niečo prepracovanejší než historická bitka.

Hra vám ponúkne hneď 5 národov - SSSR, USA, Japonsko, Veľká Británia a Nemecko. Každý národ má vo výskume najmenej 5 vetiev lietadiel, ktoré môžete skúmať. Od stíhačov, ťažkých stíhačov po bombardéry so stredným a dlhým doletom. Môžete sa preháňať v obávaných nemeckých, Stukach 'alebo vo slávnych amerických P-51 Mustang alebo kráľovských Spitfire! Na výber je toho ozajstná veľa a je len na vás, ktoré lietadlá budete skúmať. Samozrejmosťou aj vylepšenia lietadiel a výzbroje, ktoré môžete vykonávať. Veľké plus je, že hráči čo si platia VIP účet, nie sú o toľko výhody ako čo si ho neplatí.

War Thunder chystá aj tanky a lode, ktoré sa budú môcť stretnúť na jednej mape s rozlohou 300x300 kilometrov štvorcových! Na zimu sa chystá aj na konzoly PS4 a dokonca multiplayer byť spojený aj s hráčmi na PC, takže sa máme na čo ešte tešiť!

 

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Prepracovaný letecký simulátor
  • Výborná grafika
  • Rozľahlé mapy
  • Niekoľko desiatok prepracovaných lietadiel
Image galery
Image 1

Image 1

Image 2

Image 2

Súhrnné informácie
Autor:Gaijin
Domovská stránka:http://warthunder.com/
Operačný systém:Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit