World of Tanks SK

Máte záujem premeniť svoj ​​domov v prostredí bojového poľa? Nie, to asi určite nie. Avšak si môžete preniesť tie najlepšie tankovej bitky prvej a druhej svetovej vojny k Vám domov, na monitor. Áno, reč je o hre World of Tanks, ktorá ako prvá prináša revolučný online prostredí tankových bitiek.

O čo vlastne teda ide? Áno, o tankovej bitky, to už vieme, ale čo ďalej? Súperiť proti sebe budú vždy dve strany tankov. Väčšinou sa hrá o dobývanie základne. Čo v praxi znamená, že musíte dôjsť na nepriateľské územie a nasáčkovať sa do vyznačeného okruhu, kde počkáte, než zaberiete územia na 100%. To hlavné je však bitka, ak na jednej strane ľahnú všetky tanky popolom, tak ste víťaz!

S akými typmi vozidiel sa vlastne preháňate? Na výber máte tanky z prvej a druhej svetovej vojny z niekoľkých krajín a nechýba ani delostrelectvo. Môžete si vybrať tanky ruskej, nemeckej, francúzskej, americkej, britskej alebo čínskej. Odporúčam si vybrať medzi nemeckými či ruskými, majú najlepšie pancierovanie a najväčšie priebojnosť munície. Britské a americké však tiež nie sú na zahodenie. Tanky sú potom ďalej rozdelené na ľahké, stredné, ťažké či stíhače tankov.

Tanky možno samozrejme ďalej vylepšovať a skrášľovať. Medzi základné vylepšenia, ktoré môžete za zarobené peniaze kúpiť, patrí napríklad ochranná vložka proti úlomkom vylepšenia tlmičov alebo lepšia ventilácia, ktorá pridáva bonus k vlastnostiam vašej posádke. Posádka je taktiež nesmierne dôležitá, pretože čím lepšie je vycvičená, tým ľahšie je ovládanie tanku.

Hra je vyvážená, a ak hráte za tank z prvej alebo druhej triedy, nemusíte sa báť, že by ste sa postavili proti tanku z triedy 4 alebo 7. Pamätajte, že nezáleží na type tanku, ale na tom, ako dobre sa trafíte. Po mnohých vylepšeniach zo strany vývojárov sa na danom tanku počíta každý pixel.

 

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Rozsiahle bojové mapy
  • Tanky z prvej a druhej svetovej vojny
  • Mnoho vylepšení
  • Skvele prepracovaná grafika
Image galery
Image 1

Image 1

Image 2

Image 2

Súhrnné informácie
Autor:Wargaming.net
Domovská stránka:http://worldoftanks.com/
Operačný systém:Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit