MMO

World of Warships

Dlho očakávaná simulácia lodných bitiek je tu! Wargaming prichádza so svojou novou pařbou World of Warships, zatiaľ v beta testovania. K sérii tankových a leteckých bitiek sa tak pridávajú námornej. Musí sa momentálne… (viac)

Hrať
Hra - World of Warships
Video sa načíta

Hero Zero

Máme tu ďalší parádnu MMO hru, ktorá je tak trochu obmenou Shakes and Fidget. Po jednoduchej registrácii si budete môcť vytvoriť vlastnú postavu, s ktorou si budete môcť vyskúšať rôzne životné situácie. Simulácia života,… (viac)

Hrať
Hra - Hero Zero
Video sa načíta

War Thunder

Moskovská spoločnosť Gaijin Entertainment (tvorcovia slávnych bojových simulátorov IL-2 Sturmovik: Birds Of Prey na Xbox 360 a PS 3, na PC Wings of Prey), už minulý rok predstavili výborný MMO letecký simulátor War… (viac)

Hrať
Hra - War Thunder
Video sa načíta

Armored Warfare

Zahrajte si novú parádny takú Parbat, v ktorej si budete môcť vyskúšať moderné tanky. V hre sa objavujú tanky začiatkom doby 60. rokov až po moderné súčasnosť. Vyskúšať si tak môžete Leoparda, M1 Abrams alebo T-90. Tanky… (viac)

Hrať
Hra - Armored Warfare
Video sa načíta

4Story

Vitajte v skvelej fantasy hre 4story, v ktorej sa ponoríte do magického sveta Iberia. V tomto svete už od pradávna proti sebe bojujú dva národy, Derian a Valoriani. Pridajte sa teda na jednu stranu a rozšírte tak rady… (viac)

Hrať
Hra - 4Story
Video sa načíta

World of Tanks SK

Máte záujem premeniť svoj ​​domov v prostredí bojového poľa? Nie, to asi určite nie. Avšak si môžete preniesť tie najlepšie tankovej bitky prvej a druhej svetovej vojny k Vám domov, na monitor. Áno, reč je o hre World of… (viac)

Hrať
Hra - World of Tanks SK
Video sa načíta

Metin 2

V hre Metin 2 sa ocitnete v úžasnom svete fiktívneho orientálneho kontinentu, kde budete môcť dokázať svoju silu, odvahu, šikovnosť i česť. Táto krajina sa skladá z troch kráľovstvo Shinsou, Chunjo a Jinno, ktorá bola za… (viac)

Hrať
Hra - Metin 2
Video sa načíta

Aion

Aion je populárny 3D fantasy MMORPG hra, ktorá sa odohráva vo svete zvanom Atreia. Budete mať na výber jednu z dvoch súperiacich frakcií. Pripravte sa na dobrodružstvo, v ktorom budete preskúmavať dych berúce krajiny,… (viac)

Hrať
Hra - Aion
Video sa načíta